Ти можеш допомогти

 

Громадська Організація ««АНІРИДІЯ–ВАГР-СИНДРОМ УКРАЇНА»» висловлює велику подяку  ТОВ «Точка зору», яка є офіційним дистриб’ютором та уповноваженим представником компанії Icare Finland Oy за підтримку людей з вродженою Аніридією та ВАГР-синдромом.

 

Наші гарні друзі зробили ЧУДОВИЙ ПОДАРУНОК – подарували для потреб пацієнтів з вродженою Аніридією надзвичайно необхідний Тонометр Icare® HOME #Icare_home ( http://www.tochkazoru.com.ua/Icare/Icare3.html ). 

 

 

Він дуже необхідний для домашнього використання пацієнтами з Аніридією, які потребують регулярного моніторингу внутрішньоочного тиску, і це справді єдиний швидкий і безболісний спосіб для 24-годинного моніторингу ВОТ поза кабінетом лікаря.

За статистикою майже у всіх людей з Аніридією виникають проблеми з внутрішньоочним тиском. І вчасне визначення моменту, коли тиск почав збільшуватися, допоможе не втратити повністю зір таким пацієнтам.

 

Ми надзвичайно вдячні ТОВ «Точка зору» за такий необхідний для нас подарунок!

 

З повагою, Голова Правління Громадської Організації «АНІРИДІЯ–ВАГР-СИНДРОМ УКРАЇНА»

 

 

P.S. Ми будемо дуже раді, якщо з’являться в нас і нові друзі, які зможуть допомагати нашій організації та пацієнтам з вродженою Аніридією -  https://www.facebook.com/aniridia.org.ua/posts/1320699874766005?__tn__=K-R

 

 ******************************************************************************************

Члени організації ГО «АНІРИДІЯ–ВАГР-СИНДРОМ УКРАЇНА» дуже вдячні компанії OPTIC DIAS UKRAINE https://www.facebook.com/opticdias/ офіційному представнику лінз ZEISS в Україні за надані в подарунок окуляри, виконані особисто для кожної дитини, відповідно до рецепту лікаря.

     Катя та її батьки дуже вдячні Марині Кавериній та компанії "OPTIC DIAS UKRAINE" офіційному представнику лінз ZEISS в Україні, за можливість носити правильні та корисні для очей з Аніридія Aniridia окуляри! 

 

"В нових окулярах можно і на етюди!" 


 

 

      Доброго дня.

Хочу висловити слова щирої вдячності і поваги за Вашу допомогу і небайдужість до дітей з таким захворюванням,як Анірідія.
Велике спасибі Вам за надання високоякісних окулярів,дитина з радістю носить їх!!!
Дякуємо ,що дозволяєте слабозрячим дітям бачити навколишній світ таким прекрасним,який він є!!!

Міцного здоров'я, сил і наснаги Вам!!! 

З повагою родина Кебелеш


 

     Хочу висловити найтепліші слова подяки компанії «OPTIC DIAS UKRAINE» офіційному представнику лінз ZEISS в Україні та Марині Кавериній за надану допомогу, а саме, безкоштовні високоякісні лінзи. Ці лінзи вкрай необхідні дітям та дорослим, які  хворіють на Анірідію.  Завдяки цим лінзам   світ  стає більше чітким та яскравим. 

Усім хто причетний до цієї благодійної справи хочу побажати, щоб  Ваша доброта і щедрість повернулась до Вас сторицею.

 З великою вдячністю - Людмила Бас.


 

Громадська Організація ««АНІРИДІЯ–ВАГР-СИНДРОМ УКРАЇНА»» висловлює велику подяку Снурнікову Андрію за підтримку людей з вродженою Аніридією та ВАГР-синдромом, допомогу в розробці сайту та забезпечення його працездатності 

Снурніков Андрій